1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

352 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود امری تخصصی است که نباید به دست افراد ناکارآمد سپرده شود. امروزه خرید وسایلی همچون ماشین لباسشویی هزینه زیادی را به خانواده ها تحمیل می کند.

بنابراین اگر از ماشین لباسشویی کنوود استفاده می کنید و مشکلی برایش پیش آمده برای تعمیر آن به جز نمایندگی تعمیرات کنوود به جای دیگری مراجعه نکنید. زیرا عدم آگاهی تعمیرکار می تواند منجر به خرابی همیشگی ماشین و تحمیل هزینه اضافی گردد.

 

شماره های نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

شماره تماس های شمال تهران

 

02122228300

 

02122097717

 

شماره تماس های جنوب تهران

 

02188046995

 

02166479040

 

شماره تماس های غرب تهران

 

02122175108

 

02144401811

 

شماره تماس های شرق تهران

 

02122487267

 

02177043466

 

شماره تماس های مرکز تهران

 

02188109454

 

02166479040

 

شماره تماس های کرج

 

02632547007

 

02633300773

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

مزایای استفاده از نمایندگی برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

 

همانطور که گفته شد تعمیر ماشین لباسشویی امری تخصصی است. این کار تنها از عهده ی کسانی بر می آید که دوره های آموزشی مربوط به تعمیر وسایل کنوود را گذرانده باشند. تعمیر کار باید به خوبی با سیستم ماشین لباسشویی آشنا باشد و قطعات به کار رفته در آن را بشناسد.

تا بتواند هنگام بروز مشکل یک عیب یابی بی نقص داشته و بهترین تصمیم را بگیرد. بی شک چنین متخصصانی را تنها می توان در نمایندگی ها پیدا کرد.

 

مزایای استفاده از نمایندگی برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

مزایای استفاده از نمایندگی برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

 

اگر تعمیر ماشین لباسشویی خود را به افرادی غیر از نمایندگی تعمیرات کنوود بسپارید امکان استفاده از قطعات غیر اورجینال وجود دارد. استفاده از یک قطعه غیر اصل شاید برای مدت زمان کوتاهی مشکل ماشین لباسشویی را حل کند اما به مرور باعث استهلاک بیشتر ماشین شده و عمر آن را کاهش می دهد.

زیرا قطعات غیر اورجینال کیفیت قطعات اصلی را نداشته و نمی توانند به خوبی با دیگر اجزا هماهنگ شوند.

اما اگر برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود به نمایندگی تعمیرات همین برند مراجعه کنید این اطمینان برای شما وجود دارد که قطعات به کار رفته برای تعمیر کاملا اورجینال هستند.

در واقع قطعاتی که در نمایندگی تعمیرات کنوود مورد استفاده قرار می گیرند دقیقا برای همان دستگاه ساخته شده اند. از این رو بعد از تعمیر شما دستگاهی با کیفیت روز اول تحویل می گیرید.

یکی دیگر از مزایای استفاده از نمایندگی تعمیرات برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود پرداخت قیمت مناسب است. در تمامی نمایندگی های تعمیرات کنوود دستمزد تعمیرات به صورت رقابتی و کمتر از جاهای دیگر تعیین می شود.

همچنین پولی که بابت خرید قطعات مورد نیاز پرداخت می کنید از هر نظر توجیه اقتصادی دارد. زیرا شما این هزینه را بابت خرید قطعه اورجینال می پردازید. بنابراین اطمینان خاطر دارید که وسیله شما دوباره دچار مشکل نخواهد شد.

 

خدمات ارائه شده در نمایندگی های تعمیرات کنوود

 

اگر برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود خود از نمایندگی های مجاز استفاده کنید از خدمات ویژه ای برخوردار خواهید شد. اول اینکه انتخاب کارمندان در نمایندگی ها با وسواس بالایی انجام می شود.

تمامی کارکنان افرادی شایسته و واجد شرایط بوده و به خوبی با اصول مشتری مداری آشنا هستند. همچنین سرعت عمل بالا ویژگی منحصر به فرد کارکنان مجموعه می باشد. تمامی سعی کارکنان بر آن است که درخواست مشتری را با کمترین اتلاف وقت ممکن انجام دهند.

همچنین نمایندگی تعمیرات کنوود همیشه در دسترس شماست. مهم نیست که در چه ساعتی از شبانه روز نیاز به یک تعمیرکار برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود خود دارید. تنها با یک تماس با نمایندگی نزدیک محل سکونتتان، سریعا یک تیم متخصص و کارآمد به آدرس شما ارسال می شود.

 

خدمات ارائه شده در نمایندگی های تعمیرات کنوود

خدمات ارائه شده در نمایندگی های تعمیرات کنوود

 

مراحل استفاده از نمایندگی های تعمیرات کنوود

 

استفاده از نمایندگی ها برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود یا هر وسیله کنوود دیگری که دارید کار شما را بسیار راحت تر می کند. کافی است از طریق اینترنت شماره نمایندگی تعمیرات کنوود را در شهر خود بیابید. سپس تلفن را برداشته، با شماره مذکور تماس بگیرید و مشکل خود را بیان کنید.

کار شما همین جا به اتمام رسید. زیرا نیازی نیست با سختی و مشقت ماشین را به تعمیرگاه ببرید. تنها باید منتظر بمانید تا تیم متخصص تعمیرکاران کنوود به محل سکونت شما اعزام شوند و دستگاه شما را همانند روز اول تحویل بدهند.

می بینید که مراحل استفاده از نمایندگی ها برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود یا هر وسیله ی دیگری درست به سادگی خوردن یک لیوان آب می باشد.

بنابراین بر سر تعمیر وسایل کنوود منزل خود ریسک نکرده و آنها را به دست افراد غیر متخصص نسپارید. زیرا با این کار تنها وقت بیشتری تلف کرده و هزینه های اضافی بر شما تحمیل می گردد.

این مطلب درباره تعمیر ماشین لباسشویی کنوود می باشد. در این محتوا تاکید می شود که برای تعمیر وسایل کنوود حتما به نمایندگی های تعمیرات کنوود در سراسر کشور مراجعه کنید.

 

آشنایی با ما

 

 

عیوب رایج در ماشین لباسشویی کنوود

 

متاسفانه عدم آگاهی مردم باعث می ‌شود که هر خرابی در وسایل برقی موجب نگرانی آن ها شود. به همین دلیل لازم دانستیم برای آن دسته از افرادی که از ماشین لباسشویی کنوود استفاده می کنند، مروری بر عیوب رایج این وسیله داشته باشیم تا بدانند که هر خرابی نمی تواند نشان دهنده بروز نقص جدی در دستگاه باشد.

بلکه گاهی اوقات یک سهل انگاری ساده و یا حتی مشکل در برق خانه باعث بروز خرابی شده است. چند عیب رایج در ماشین لباسشویی کنوود عبارتند از:

–        عدم روشن شدن ماشین لباسشویی کنوود

این اتفاق زمانی رخ می‌ دهد که برق خانه دچار مشکل شده باشد یعنی باید فیوز برق، پریز و محافظ را بررسی کنید. در اغلب موارد با کنترل کردن این موارد، مشکل برطرف می گردد. حتی لازم است شما دو شاخه ماشین لباسشویی را کنترل کنید. در غیر این صورت، نقصی در دستگاه بروز کرده و باید آن را تعمیر کرد.

–        عدم آبگیری ماشین لباسشویی

از جمله عواملی که منجر به عدم آبگیری ماشین لباسشویی کنوود می شوند، بسته بودن شیر آب یا مسدود بودن شیلنگ ورودی آب است. این دو مورد را کنترل کنید. اگر مشکل برطرف شد، یعنی دستگاه کاملاً سالم است و در غیر این صورت باید حتماً عیب یابی دستگاه توسط نمایندگی تعمیرات کنوود انجام گیرد.

–        عدم تخلیه ماشین لباسشویی

طبق آنچه در دفترچه راهنمای دستگاه ذکر شده است، باید در بازه های زمانی مشخص حتما نسبت به تخلیه و تمیز کردن فیلتر اقدام کنید. در غیر این صورت آب به خوبی خالی نمی شود. حتماً شلنگ تخلیه را کنترل نمایید که در ارتفاع مناسب قرار داشته باشد. عمده ترین مشکل، به خاطر همین دو مورد رخ می دهد.

–        صدای زیاد ماشین لباسشویی

متاسفانه اغلب مردم اصلا به ظرفیت دستگاه توجه نکرده و حجم لباس ها را متناسب با آن تنظیم نمی کنند. پس اگر میزان لباس در ماشین لباسشویی کنوود از ظرفیت آن بسیار بیشتر یا کمتر شد، قطعاً هم صدا و هم لرزش زیاد را در دستگاه مشاهده خواهید کرد که همین موضوع اگر تکرار شود، به دیگ و موتور ماشین آسیب وارد می کند.

–       خشک  نشدن لباس ها در ماشین لباسشویی

باز هم اگر میزان لباس ها در ماشین لباسشویی بسیار زیاد باشد، به دلیل این که نمی‌ تواند این حجم لباس را به خوبی خشک کند، پس وقتی درب ماشین لباسشویی را باز می کنید متوجه می شوید که هنوز خیس هستند. این موضوع در فصل سرما واقعا اذیت کننده است چون خشک کردن لباس ها سخت می ‌شود. اما در صورتی که حجم لباس مناسب بود، اجازه دهید تعمیرکاران از نمایندگی تعمیرات کنوود به خانه شما بیایند و دستگاه را عیب یابی کنند. شاید هیتر مشکل پیدا کرده است.

 1669