1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی کنوود در مهرگان

229 بازدید
نمایندگی کنوود در مهرگان

با وجود نمایندگی کنوود در مهرگان قزوین آن دسته از مشتریانی که برای تعمیرات، عیب یابی و یا حتی برای نصب و راه اندازی وسایل برقی کنوود در استان قزوین به کمک نیاز دارند و می ‌خواهند یک نمایندگی معتبر را در کنار خود داشته باشند، بهترین شرایط را تجربه خواهند کرد.

ما در این مطلب مجموعه ای از خدماتی که توسط این نمایندگی ارائه می ‌شود را بیان می کنیم تا شما با دید بهتر بتوانید یک مرکز استاندارد را برای خدمات پس از فروش وسایل برقی خود انتخاب نمایید.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیرات کنوود در مهرگان

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09120305004

 

مزایای مراجعه به نمایندگی کنوود در مهرگان

 

تعمیرات لوازم برقی خانگی یک از شغل های ضروری در هر جامعه ‌ای به حساب می آید. به همین دلیل تعمیرکاران زیادی به صورت خصوصی فعالیت‌ های خود را در این زمینه آغاز کرده و جالب است بدانیم مشتریان زیادی به آن ها اعتماد می ‌کنند.

ولی اجازه دهید مقایسه ای بین عملکرد نمایندگی های معتبر همانند نمایندگی کنوود در مهرگان قزوین نسبت به تعمیرکاران خصوصی داشته باشیم تا متوجه شوید که انتخاب یک مرکز استاندارد و دارای مجوز، چه اندازه می‌ تواند به نفع شما تمام شود:

1-   نمایندگی ما به شما ضمانت نامه مربوط به خدمات ارائه شده را تحویل می‌ دهد. تفاوتی نمی ‌کند تعمیرکاران سرویس لوازم برقی را برای شما انجام داده اند یا خدماتی همانند عیب یابی و تعمیرات صورت گرفته است.

در هر صورت باید یک ضمانت نامه به شما بدهد که تضمین می کند خدمات با بهترین کیفیت پیش رفته و اگر در مدت اعتبار گارانتی مشکلی برای دستگاه به وجود آمد، تعمیرکاران نمایندگی موظف هستند خدمات رایگان را برای شما عزیزان ارائه نمایند. در حالی که شما نمی توانید از یک تعمیرکار خصوصی انتظار داشته باشید این چنین خدماتی را برای شما ارائه کند.

2-    از طرف دیگر نمایندگی های معتبر همانند نمایندگی کنوود در مهرگان قزوین از قطعات اورجینال برای جایگزین کردن با انواع سوخت استفاده می کنند اما متاسفانه تعمیرکاران خصوصی برای اینکه هزینه کاملا مقرون به صرفه شود، از قطعات چینی نیز استفاده خواهند کرد. در این صورت شما ضرر می کنید.

3-   از دیگر خدمات نمایندگی کنوود در مهرگان قزوین باید به تعمیرات در محل اشاره کنیم. در صورتی که بسیاری از تعمیرکاران در کشور چنین خدماتی را ارائه نمی‌ کنند. در واقع زمانی که شما می خواهید وسایل برقی را سرویس و یا تعمیر کنید کافی است با نمایندگی تماس گرفته و مشکل و درخواست خود را با کارشناسان در میان بگذارید. در اولین فرصت اقدامات لازم جهت پیگیری و ارائه خدمات انجام می شود.

4-    همچنین بحث هزینه ها نیز در نمایندگی ها کاملا مقرون به صرفه تر خواهد بود. در واقع نمایندگی کنوود در مهرگان قزوین طبق اصول قانونی موظف است قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه محاسبه کند. در صورتی که در تعمیرکاران خصوصی تعهدی نسبت به شما ندارند.

بنابراین همان گونه که متوجه شدید، با مراجعه به نمایندگی کنوود در مهرگان قزوین تمامی خدمات به گونه ‌ای پیش می‌رود که شما می ‌توانید بهترین خدمات را از تعمیرکاران متخصص و حرفه ‌ای و تحت شرایط کاملاً استاندارد با قیمت مناسب به دست بیاورید.

 

آشنایی با ما

 

 

تعمیر انواع لوازم برقی با نمایندگی کنوود در مهرگان

 

همانگونه که گفته شد این نمایندگی خدمات در منزل را برای شما عزیزان ارائه می‌ کند. بنابراین حتی اگر لوازم برقی کوچک خراب شده باشند بنا به درخواست خود شما می توانیم تعمیرکاران خود را به خانه شما اعزام کنیم. براساس گزارشی که شما ارائه می کنید شاید لازم باشد یک دستیار را به همراه تعمیرکار روانه خانه شما کنیم.

ما تعمیر انواع لوازم برقی شامل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، ساید بای ساید، ماکروفر و کولر گازی را در حضور خود شما در خانه انجام می دهیم و برای رفت و آمد تعمیرکار هیچ مبلغی را از شما دریافت نخواهیم کرد.

 1669