1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اندیشه

137 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اندیشه

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اندیشه را می توان به نمایندگی تعمیرات کنوود سپرد. این نمایندگی با داشتن تیمی متخصص و داشتن انواع قطعات یدکی تمامی مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی کنوود را در کمترین زمان ممکن، با کیفیت بالا و قیمتی بسیار رقابتی و پایین تر از دیگر مراکز محلی به انجام می رسانند.

ماشین لباسشویی یکی از کالاهای لوکس در اکثر کشورهای خارجی بحساب می آید. اکثر مردم در کشورهای خارجی از مراکز Laundry برای شستن لباس هایشان استفاده می کنند اما در کشورمان به رقم پایین بودن قیمت انرژی داشتن لباسشویی به یکی از واجب ترین لوازم خانگی تبدیل شده است. بنابراین لازم است طرز کار این وسیله و شرایطی که دچار مشکل می شود را بدانیم.

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

سفارش آنلاین تعمیرات

 

فکرش را بکنید که کوله باری از لباس های چرک که نیاز به شست و شوی دارند در گوشه حمام جمع شده است. در چنین شرایطی و با داشتن لباسشویی خراب و معیوب بایستی چکار کنیم؟! آیا این لباس ها را با دست بشوریم و مشکلاتی برای جسم خودمان به وجود بیاوریم؟! تازه علاوه بر آن کلی زمان نیز منتظر بمانیم تا لباس ها خشک شوند؟! با بودن تیم نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اندیشه دیگر چنین شرایطی برایمان پیش نخواهد آمد.

در صورتی که از لباسشویی کنوود در شهر اندیشه استفاده می کنید و به هر دلیلی این وسیله دچار مشکلاتی شده است برای رفع مشکل هر چه سریعتر آن و بکارگیری مجدد، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود اندیشه بهره ببرید.

این نمایندگی با داشتن تیمی مجرب در کمترین زمان ممکن انواع و اقسام مدل های ماشین لباسشویی کنوود را از جمله ماشین لباسشویی های درب از بالا، درب از جلو و دوقلو تعمیر می کنند. تیم تعمیرات نمایندگی، آموزش های خود را توسط شرکت کنوود دیده اند بنابراین جهت رفع نقص فنی تمامی مدل های ماشین لباسشویی کاملا مسلط و آماده هستند.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اندیشه

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

تیم تعمیرات کنوود در اندیشه می تواند انواع خرابی ها و مشکلات مربوط به انواع ماشین لباسشویی کنوود را در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت رفع مشکل کنند. اما برخی از این مشکلات را بشناسیم:

·       روشن نشدن ماشین لباسشویی

·       آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

·       درست عمل نکردن هیتر ماشین لباسشویی

·       کار نکردن موتور در زمانی که ماشین لباسشویی عملیات آبگیری را انجام داده

·       ماشین لباسشویی دارای صروصدای زیاد و غیرعادی است

·       پاره شدن تسمه موتور

·       درست عمل نکردن پمپ آب داخل ماشین لباسشویی

·       و چندین خرابی دیگر

با پیش آمدن چنین مشکلاتی برای انواع ماشین لباسشویی ها، لازم می باشد که از نمایندگی ها خدمات مربوطه را بخواهیم. اکثر برندهای ماشین لباسشویی دارای نمایندگی های مجاز نمی باشند اما کنوود با داشتن نمایندگی های سرویس و تعمیرات در اکثر نقاط کشورمان حقوق مشتریان خود را ایفا کرده و به آنان احترام گذاشته است.

 

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اندیشه

 

خدمات قابل ارایه در این نمایندگی عبارتست از:

1.     عدم هدر دادن وقت و هزینه برای انتقال ماشین لباسشویی به تعمیرگاه، با نمایندگی تیم تعمیرات در منزل شما تعمیرات را انجام می دهند.

2.     اعزام بسیار سریع تیم تعمیرات به آدرس شما

3.     پشتیبانی و برقراری خدمات پس از فروش برای قطعات تعمیری و تعویضی

4.     راه اندازی دستگاه و تحویل آن به شما بعد از تعمیرات

5.     بهره مندی شما از مشاوره رایگان توسط تیم تعمیرات

6.     استفاده تیم تعمیرات از قطعات اصلی

 

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اندیشه

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اندیشه

 

مراحل استفاده از خدمات نمایندگی

 

اگر به هر دلیلی ماشین لباسشویی شما دچار مشکل گردیده و در شهر اندیشه ساکن هستید. تنها کافیست بری رفع مشکل تنها دو قدم بردارید:

·       در اولین قدم شماره تلفن نمایندگی را بگیرید.

·       در قدم دوم، مدل ماشین لباسشویی و مشکل مربوطه به همراه آدرس را به متصدی بگویید.

با انجام مراحل فوق از این به بعد شما دیگر نظاره گر عملیات تعمیرات خواهید بود.

·       تیم تعمیرات به دلیل قرارگرفتن نمایندگی در مرکز شهر اندیشه سریعا در آدرس شما حاضر می شوند.

·       سپس عیب یابی دقیق و تعمیرات بسیار با کیفیت را در زمانی اندک برای شما انجام می دهند.

 

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات کنوود

 

استفاده کردن از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود اندیشه مزایای بسیار زیادی را شامل حال شما می کند. از جمله:

1- استفاده کردن از قطعات اصلی و اورجینال

2- داشتن تیم متخصص با پیشرفته ترین ابزارآلات

3- عیب یابی دقیق و فهمیدن مشکل اصلی

4- سرعت عمل بالا در انجام تعمیرات

5- قیمتی رقابتی و پایین تر از دیگر مراکز غیرمجاز

 

چرا ماشین لباسشویی کنوود در زمان روشن شدن می لرزد؟

 

در نمایندگی تعمیرات کنوود اندیشه با تماس ‌هایی از جانب مشتریان مواجه هستیم که از مسئله لرزش و صدای زیاد ماشین لباسشویی گلایه می‌ کنند. این اتفاق در دو حالت رخ می دهد. گاهی اوقات زمانی که وسیله را به تازگی راه اندازی کرده ایم صدای زیادی از آن می شنویم و در برخی موارد قبلاً چنین مشکلی وجود نداشته ولی اخیراً با صدا و لرزش زیاد ماشین لباسشویی مواجه هستیم.

شرایط این دو حالت کاملاً متفاوت است. به همین دلیل کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات کنوود اندیشه سوال می پرسند که شما از چه زمانی متوجه صدای لرزش زیاد ماشین لباسشویی شده اید.

به طور کلی اگر ماشین به درستی نصب نشده و جای آن تراز نباشد، شما از همان ابتدا صدا و لرزش زیاد را احساس می کنید. یا اینکه اگر به تازگی ماشین لباسشویی را برای تمیز کردن سطح زیر آن را جابجا کرده اید، اگر مجدداً به حالت تراز در محل خود قرار نگیرد، باز هم صدای زیادی را می شنوید. باید تمامی این موارد را به کارشناسان ما اطلاع دهید. اما گاهی اوقات حجم لباس ها در داخل ماشین لباسشویی استاندارد نیست.

ظرفیت هر ماشین لباسشویی کاملا مشخص است و مشتری به هیچ عنوان نباید لباس ها را از ظرفیت دستگاه کمتر یا بیشتر کند. اگر ماشین لباسشویی زیاد از حد پر باشد یا بیش از اندازه خالی شود، در هر دو صورت صدای زیادی را می شنوید که در چنین شرایطی به دیگ ماشین آسیب وارد خواهد شد. اگر دیدید که با تغییر حجم لباس باز هم صدا و لرزش ماشین لباسشویی حل نشد، حتماً از تعمیرکاران ما بخواهید که برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اندیشه به منزل شما مراجعه کنند چون به احتمال زیاد بنا به دلایلی همانند فشار بیش از اندازه به دیگ که به خاطر لباس های زیاد بوده است، دیگ از حالت استاندارد خارج شده و لق شده است.

 1669