1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی مجاز کنوود

134 بازدید
نمایندگی مجاز کنوود

کنوود یکی از برندهای مهم وسایل خانگی است که در میان مردم، جایگاه خاص خود را دارد. اما آن چه که برای یک مشتری پس از خرید محصولات خانگی کنوود اهمیت دارد، یافتن نمایندگی های مجاز برای تعمیرات این وسایل است که اورژانس سرویس این شرایط را فراهم نموده و با تاسیس تعمیرگاه مجاز کنوود در نقاط مختلف کشور، آسودگی خیال را برای دارندگان این برند از وسایل خانگی ایجاد کرده است.

 

هدف نمایندگی مجاز کنوود

 

آن چه که برای نمایندگی مجاز کنوود اهمیت زیادی داشته و در راس اهداف این نمایندگی قرار گرفته است، ارائه بهترین خدمات تعمیرات لوازم خانگی کنوود در کمترین زمان ممکن و در منزل مشتری است. با این کار نه تنها توانسته است اعتبار زیادی را از جانب مردم به دست بیاورد بلکه آسودگی خیال را برای مشتریان فراهم نموده است.

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مشتریان محصولات کنوود بلافاصله پس از خرید محصولات این برند، به دنبال نمایندگی ها و مراکز مجاز تعمیر لوازم خانگی هستند که در این راستا، اورژانس سرویس با فراهم نمودن شرایط بسیار ایده آل، این امکان را فراهم نموده است که تنها با یک تماس با قسمت پشتیبانی، تعمیرکار متخصص تعمیر کنوود را به منزل شما اعزام نماید تا اقدام به تعمیرات وسایل شما کنند.

 

محصولات کنوود

 

1-   ماکروویو کنوود:

کنوود یکی از معروف ترین برندهای تولید کننده ماکروویو است که سعی بر این داشته است بتواند به روزترین تکنولوژی های موجود را در ساخت و طراحی ماکروویو استفاده نماید تا هم کارکردهای این وسیله افزایش یابد و هم در طول زمان استفاده از آن، خرابی هایی رخ ندهد.

2-   ماشین ظرفشویی کنوود:

امروزه خانم های شاغل به دنبال این هستند که حجم کارهای خانه را کم کنند تا پس از بازگشتن از کار، بتوانند بیشتر استراحت کنند. در این راستا، ماشین ظرفشویی کنوود یکی از وسایلی است که نه تنها عمل شستن ظرف ها را در منزل حذف می کند بلکه با بهترین کیفیت ممکن عمل شست و شو را انجام می دهد تا شما از این بابت نگرانی نداشته باشید.

3-   یخچال فریزر کنوود:

یخچال فریزرهای کنوود در راستای افزایش حجم فضای داخلی یخچال و فریزر و استفاده از تکنولوژی های مدرن در ساخت، از آخرین متدهای طراحی برای یخچال و فریزر استفاده می کند و مدل های مختلفی را برای این وسیله طراحی می کند که نه تنها ظاهری زیبا داشته بلکه از نظر کارایی، برتری بیشتری نسبت به برندها دیگر دارند.

4-   ساید بای ساید کنوود:

یخچال های ساید بای ساید امروزه یکی از پر طرفدارترین یخچال ها در میان مردم شده اند که برندهای مختلف این یخچال سعی بر این دارند تا همیشه بهترین طراحی ها را ارائه نمایند تا کارایی این وسیله بیشتر و در عین حال کمترین مصرف انرژی را داشته باشند. در این راستا می توان به ساید بای ساید کنوود اشاره نمود.

 1669