1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات کنوود کرج

210 بازدید
نمایندگی تعمیرات کنوود کرج

نمایندگی تعمیرات کنوود در کرج یکی از بزرگترین، مجهزترین و پیشرفته ترین نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی محصولات کنوود می باشد. این نمایندگی با داشتن کادری شایسته و تیم تعمیراتی مجرب و با تجربه در زمینه ی تعمیرات انواع لباسشویی ها، یخچال فریزرهای مختلف و همچنین ماکروفرها توانسته است نیاز شما را از هرگونه خدمات تعمیراتی برطرف سازد.

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شرکت کنوود یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده ی لوازم خانگی بحساب می آید. این شرکت با داشتن محصولات متنوع از جمله انواع لباسشویی، یخچال فریزر، ماکروفر و … توانسته است سهم بسیاری از بازار را به خود اختصاص دهد. یکی از مزیت های این شرکت احترام گذاشتن به حقوق مشتریان خود می باشد. این شرکت بزرگ با داشتن نمایندگی های تعمیرات کالاهای خود در اغلب شهرهای کشورمان خیال صاحب دوستان خود را راحت کرده است.

 

شماره های نمایندگی تعمیرات کنوود کرج

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

مراحل ثبت محصولات در نمایندگی تعمیرات کنوود

 

در نمایندگی تعمیرات کنوود در کرج ما با طی کردن چهار مرحله ی آسان می توانیم کالای خود را که دچار مشکل تعمیراتی شده است را دوباره صحیح و سالم و بدون مشکل مجددا روشن کنیم و نهایت کارآیی آن را دوباره احساس کنیم. کافیست تلفن نمایندگی تعمیرات کنوود کرج را شماره گیری کنیم و پس از ارتباط با کارشناسان محصول خود را معرفی کرده و از مشاوره رایگان این نمایندگی نیز بهره ببریم.

پس از بیان مشکل تعمیراتی کالای خود، تیم تعمیرات این نمایندگی در کمترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و با پیشرفته ترین تجهیزات لازم عیب یابی از یخچال، لباسشویی، ماکروفر و هر وسیله ی دیگری که از کنوود دارا می باشید را انجام می دهند و در سریعترین زمان ممکن تعمیرات را انجام می دهند و با گارانتی خود وسیله ی شما را دوباره به برق متصل و تست می کنند و شما می توانید دوباره از وسیله ی خود نهایت استفاده را ببرید.

 

مراحل ثبت محصولات در نمایندگی تعمیرات کنوود

مراحل ثبت محصولات در نمایندگی تعمیرات کنوود

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات کنوود کرج

 

نمایندگی تعمیرات کنوود عظیمیه
نمایندگی تعمیرات کنوود اسلام آباد
نمایندگی تعمیرات کنوود شهرک کلاک
نمایندگی تعمیرات کنوود خلج آباد
نمایندگی تعمیرات کنوود شهرک بنفشه
نمایندگی تعمیرات کنوود سرحد آباد
نمایندگی تعمیرات کنوود فردیس
نمایندگی تعمیرات کنوود ملارد
نمایندگی تعمیرات کنوود بلوار ارم
نمایندگی تعمیرات کنوود بلوار دریا
نمایندگی تعمیرات کنوود مهرشهر
نمایندگی تعمیرات کنوود گوهر دشت
نمایندگی تعمیرات کنوود شاهین ویلا
نمایندگی تعمیرات کنوود شهرک ظفر
نمایندگی تعمیرات کنوود میانجاده
نمایندگی تعمیرات کنوود شهرک اوج
نمایندگی تعمیرات کنوود بلوار باغستان
نمایندگی تعمیرات کنوود جهانشهر
نمایندگی تعمیرات کنوود دهقان ویلا
نمایندگی تعمیرات کنوود منظریه
نمایندگی تعمیرات کنوود وحدت
نمایندگی تعمیرات کنوود انبار نفت
نمایندگی تعمیرات کنوود حافظیه
نمایندگی تعمیرات کنوود کیانمهر
نمایندگی تعمیرات کنوود اندیشه
نمایندگی تعمیرات کنوود آق تپه
نمایندگی تعمیرات کنوود محمد شهر

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیرات کنوود کرج تماس حاصل فرمائید

 

خدمات نمایندگی تعمیرات کنوود در کرج

 

در نمایندگی تعمیرات محصولات کنوود در کرج ما از خدمات زیر بهره مند می شویم:

·       در این نمایندگی ما می توانیم تعمیر انواع یخچال فریزر، لباس شویی و ماکروفر را به آنان بسپاریم.

·       داشتن تیم متخصص و مجرب در زمینه ی تعمیرات انواع یخچال ها، لباسشویی ها و ماکروفر سبب شده است هر تیمی بصورت جداگانه بر روی وسیله ی تعمیراتی فعالیت داشته باشد لذا صرفه جویی زیادی در وقت شامل حال ما خواهد شد.

·       حضور تیم حرفه ایی تعمیرات در منزل ما سبب می شود دیگر نیازی به انواع وسیله های باربری و انتقال وسیله ی خود به نمایندگی را نداشته باشیم. بنابراین نه تنها وقت خود را در ترافیک هدر نمی دهیم بلکه صرفه جویی اقتصادی نیز برای خودمان رقم زده ایم.

·       تسریع عملیات تعمیراتی برروی یخچال، لباسشویی و ماکروفر با پیشرفته ترین تجهیزات سبب می شود در کمترین زمان ممکن دوباره وسیله را روشن کنیم و از آن استفاده کنیم.

·       ارایه مشاوره رایگان در خصوص کالاهای تعمیراتی و همچنین بیان نکات و راهنمایی های لازم توسط تیم تعمیراتی به شما سبب می شود که در آینده مشکل تعمیراتی بر روی تجهیز خود نداشته باشیم.

·       پشتیبانی بلند مدت از قطعات از فاکتورهای مهم نمایندگی تعمیرات کنوود در کرج می باشد.

آیا حاضرید یخچال، لباسشویی و ماکروفر خود را در اختیار تعمیر کاران محلی قرار دهید؟ آیا حاضرید سرمایه ی خود را در اختیار کسانی قرار دهید که نتوانند آنرا به شما بازگردانند؟! بنابریان توصیه ما به شما کنوود دوستان کرجی نمایندگی تعمیرات کنوود می باشد.

 

خدمات نمایندگی تعمیرات کنوود کرج

خدمات نمایندگی تعمیرات کنوود

 

مزایای استفاده از نمایندگی تعمیرات کنوود

 

1- موجود بودن قطعات اصلی انواع یخچال ها از جمله کمپرسور، مدارهای برقی و … موجود بودن انواع قطعات لباسشویی ها از جمله پمپ آب، موتور اینورتر و … موجود بودن انواع قطعات اصلی ماکروفرها از جمله مگنترون ها و …

2- در نمایندگی تعمیرات کنوود در کرج قطعات اصلی بدون واسطه از شرکت اصلی تامین می شود لذا هزینه ی تمام شده ی قطعه و یا قطعات تعمیری و یا تعویضی بسیار پایین تر از دیگر تعمیرکارن محلی می باشد. البته اگر قطعات را داشته باشند!

3- عدم نیاز به انتقال وسیله ی خود به تعمیرگاه، با دادن آدرس به کارشناسان، تیم تعمیرات در کمترین زمان ممکن خودشان را به آدرس شما رسانده و تعمیرات را شروع می کنند.

4- انجام عیب یابی دقیق از وسیله ی ما سبب می شود قطعه ی تعمیری و یا تعویضی بدون سعی و خطا رفع مشکل شده و هزینه های اضافی برای ما به جا نگذارد.

 

تعمیرات در منزل با نمایندگی تعمیرات کنوود کرج

 

اگر شما به عنوان مشتری برند کنوود که در کرج زندگی می کنید بدانید یک مرکز در شهر شما وجود دارد که خدمات در منزل را برای تعمیرات وسایل برقی کنوود ارائه می کند، قطعاً شگفت زده خواهید شد.

چنین خدماتی تماماً به نفع مشتری است به خصوص اینکه نمایندگی های معتبر برای رفت و آمد تعمیرکار به منزل مشتری هیچ هزینه ‌ای دریافت نمی ‌کنند. با تماس با نمایندگی تعمیرات کنوود کرج شما می توانید گزارش خرابی رخ داده در وسیله برقی را به اطلاع کارشناسان ما برسانید. سپس بررسی ‌های اولیه انجام گرفته و در صورتی که متوجه شویم لازم است وسیله برقی را از نزدیک مورد بازرسی و کنترل قرار دهیم تا تشخیص دهیم دقیقاً چه خرابی در دستگاه بروز کرده است، قطعاً اقدامات لازم انجام خواهد گرفت. در اولین زمان با شما تماس می‌گیریم تا دقیقا در ساعتی که شما در منزل هستید، تعمیرکار به منزل شما مراجعه کند.

نمایندگی تعمیرات کنوود کرج موظف است کلیه تجهیزات لازم را به تکنسین تحویل دهد چرا که همین موضوع بر روی سرعت کار و قدرت عیب یابی تاثیر می گذارد. تعمیرکاران ما در حضور خود شما شروع به عیب یابی وسیله و تعمیر آن خواهند کرد. در این صورت از نزدیک می ‌توانید عملکرد تعمیرکاران را زیر نظر داشته باشید و مطمئن شوید که افراد متخصص وظیفه تعمیر وسیله برقی شما را بر عهده گرفته اند.

 

ارائه ضمانت نامه تعمیرات توسط نمایندگی تعمیرات کنوود کرج

 

حتما این سوال برای شما به وجود آمده است که چرا ما باید تنها براساس ارائه خدمات در منزل به نمایندگی تعمیرات کنوود کرج اعتماد کنیم؟ قطعاً فاکتوری بالاتر برای اعتماد نیاز است. اگر بدانید تعمیرکاران ما به شما ضمانت نامه تعمیرات تحویل می دهند که اعتبار آن بسیار طولانی در نظر گرفته شده و با مهر نمایندگی تایید می شود، آیا باز هم تردید دارید؟ این ضمانت نامه تعیین می ‌کند که اگر دوباره دستگاه شما در مدت اعتبار گارانتی تعمیرات دچار خرابی شد، تعمیرکار مربوطه موظف است خدمات رایگان را در منزل برای شما عزیزان ارائه کند.

 1669