لوازم خانگی کنوود یکی از با کیفیت ‌ترین وسایل مورد استفاده در سراسر جهان است که توانسته است رضایت خاطر خریداران و مصرف کنندگان خود را تا حد زیادی به دست آورد. نمایندگی تعمیرات کنوود در شهرهای مختلف به شما این امکان را می ‌دهد که در صورت هر گونه مشکل با آن‌ها تماس گرفته تا کارشناسان و متخصصان نمایندگی برای حل مشکل به محل زندگی شما آمده و مشکل را رفع نمایند.

درباره ما
درباره ما

نمایندگی تعمیرات کنوود در مناطق مختلف تهران و تبریز، کرج و اطراف تهران مانند بومهن، پرند، لواسان، کردان و غیره موجود بوده و شما می‌ توانید در هر زمان از شبانه روز با آن‌ها تماس بگیرید. در این نمایندگی ‌ها تعمیر تخصصی بسیاری از لوازم خانگی کنوود شامل ماشین لباسشویی، مایکروفر، یخچال ساید بای ساید و یخچال معمولی انجام می‌شود.

در صورتی که لوازم خانگی مورد استفاده شما دچار مشکل شد، کارشناسان نمایندگی در کوتاه ترین زمان و یا هر زمان که شما درخواست دهید، به محل سکونت شما آمده تا وسیله مورد نظر را تعمیر کنند. تمامی پرسنل نمایندگی ‌ها در شهرهای مختلف در کار خود متخصص بوده و دوره ‌های لازم را جهت آشنایی با قطعات و نحوه تعمیر آن‌ها به طور کامل گذرانده‌اند.