1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال کنوود

226 بازدید
تعمیر یخچال کنوود

یکی از نقاط بالقوه شرکت کنوود در سرزمینمان وجود نمایندگی های تعمیرات پیشرفته این شرکت می باشد. تعمیر یخچال کنوود در نمایندگی این شرکت در کمترین زمان ممکن و با قطعات اصلی انجام می شود، طوریکه یخچال شما به مانند روز اول در اختیار شما قرار میگیرد و شما می توانید از آن نهایت استفاده را ببرید. نمایندگی های تعمیرات یخچال کنوود کلیه انواع ساید بای سایدها و یخچال فریزرهای کنوود را تعمیر می کنند.

 

شماره های نمایندگی تعمیر یخچال های کنوود

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

شماره تماس های شمال تهران

 

02122228300

 

02122097717

 

شماره تماس های جنوب تهران

 

02188046995

 

02166479040

 

شماره تماس های غرب تهران

 

02122175108

 

02144401811

 

شماره تماس های شرق تهران

 

02122487267

 

02177043466

 

شماره تماس های مرکز تهران

 

02188109454

 

02166479040

 

شماره تماس های کرج

 

02632547007

 

02633300773

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

 

مراحل استفاده از نمایندگی تعمیرات یخچال های کنوود

 

در صورتی که یخچال شما به هر دلیلی دچار مشکل و نقص فنی شده است شما می توانید با طی کردن تنها چهار مرحله، پریز یخچال خود را دوباره به برق متصل و از سرماسازی آن مجددا بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

در مرحله ی اول شما کافیست با نمایندگی تعمیرات کنوود تماس برقرار کنید، در مرحله ی بعدی کافیست مشکل پیش آمده برای یخچال را با کارشناس در میان بگذارید، در اقدام بعدی کافیست که منتظر تیم تخصصی تعمیرات باشید و مطمین باشید که حضور سریع این تیم شما را غافلگیر خواهد کرد و در آخرین مرحله از تعمیر سریع یخچال خود لذت ببرید.

تیم نمایندگی تعمیر یخچال های کنوود با داشتن تمامی وسایل مورد نیاز و قطعات اصلی پس از عیب یابی کامل یخچال، علت آنرا نیز برای شما شرح می دهند تا چنین مشکلی برای شما مجددا پیش نیاید.

 

مراحل استفاده از نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود

مراحل استفاده از نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود

 

شرکت کنوود

 

شرکت کنوود یکی از معتبرترین و خوشنام ترین شرکت های سازنده یخچال در انواع مختلف آن می باشد. این شرکت با داشتن محصولات متنوع و با کیفیت خود همواره توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب می کند.

اما هر یخچالی و از هر برندی دارای عمری مفید می باشد که ممکن است به هردلیلی دچار تعمیر و خرابی شود. در این برهه چکار کنیم؟

موجود بودن نمایندگی تعمیر یخچال کنوود سبب شده است شما در هر زمانی و در هر شرایطی نگرانی نسبت به یخچال خود نداشته باشید و با خیال راحت آن را خریداری کنید و در زمان تعمیرات نیز، یخچال خود را در کمترین زمان ممکن و با کیفیت بالا دوباره برقرار کنید و از آن لذت ببرید.

یکی از نکات مهم برندهای برجسته، دارای نمایندگی های تعمیرات پیشرفته می باشد که کنوود از این نظیر بی همتاست.

موجود بودن نمایندگی، جز یکی از اصول مهم حقوق مشتریان برای هر نوع کالا می باشد. هر نوع تجهیزی ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشند.

در صورتی که یخچال خود را از کنوود خریداری کرده اید بدانید که در وهله ی اول، آن شرکت احترام به شما مشتری عزیز را به جا آورده است.

 

مزایای استفاده از نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود

 

·       توسط تیم متخصص نمایندگی عیب یابی دقیقی از یخچال صورت میگیرد. این عیب یابی دقیق بسیار کارآمد خواهد بود و اینگونه نیست که با سعی و خطا بخواهند قطعاتی را تعویض کنند و شما هزینه ی آن را بپردازید اما مجددا یخچالتان دارای مشکل باشد.

·       سرعت عمل بالای متخصصین در تعمیرات نگرانی های شما را سریعا برطرف می سازد. زیرا وقت شما برای ما بسیار با ارزش می باشد.

·       با اعزام سریع تیم متخصص به منزل شما، دیگر نیازی نیست که یخچال را به تعمیرگاه انتقال دهید و این بار تعمیرکاران هستند که کنار شما حضور می یابند و یخچال شما را تعمیر می کنند.

 

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود

 

·       استفاده از قطعات اورجینال و شرکتی خیال شما را از هر بابتی راحت می کند. با بودن بسیاری از کالای فیک و تقلبی در بازار امروز وجود نمایندگی آن را از بقیه متمایز کرده است. پس با خیالی راحت تعمیر یخچال کنوود خود را از نمایندگی تعیرات یخچال کنوود بخواهید.

·       دیگر نیازی نیست جهت تامین قطعات خود کل بازار را بگردید و این سوال در ذهنتان پیش بیاید که قطعه ی خریداری شده اصل می باشد یا نه؟!

·       قیمتی بسیار رقابتی و با صرفه شما را از پرداخت هزینه های اضافی در امان می گذارد.

·       پشتیبانی بلند مدت از قطعه تعویض شده و گارانتی آن سبب می شود به هردلیلی به نمایندگی یخچال کنوود مراجعه کرد.

·       در صورتی که به مشاوره رایگان نیاز داشته باشید می توانید از نمایندگی ما سوالات خود را بپرسید.کافیست تماس بگیرید.

 

آشنایی با ما

 

 

آیا هر مشکلی در یخچال کنوود نشان دهنده عیب اساسی است؟

 

موضوعی که لازم دانستیم در مورد آن صحبت کنیم بحث انواع خرابی هایی است که در یخچال کنوود بروز می کند. به طور کلی این مشکلات به دو دسته تقسیم می شوند:

–        گاهی اوقات آسیب جدی به موتور و قطعات الکتریکی موجود در یخچال وارد شده است و شما راهی جز تعمیر یخچال کنوود ندارید. برای این منظور بهترین و عاقلانه ترین کار این است که به سراغ نمایندگی تعمیرات کنوود بروید.

در چنین شرایطی مطمئن هستید که یخچال خود را به دستان کسانی می سپارید که هم از نظر علمی تخصصی بسیار بالایی در تعمیرات انواع لوازم برقی دارند و هم چون با سیستم طراحی وسایل برقی آشنا هستند، بهتر می‌ توانند عیب یابی را انجام دهند.

–        اما دسته دوم، نوعی از مشکلات هستند که کاملا سطحی بوده و در اغلب موارد به صورت ناخواسته توسط خود افراد بروز می کنند. برای مثال اگر برق خانه قطع شده باشد و یا پریز و محافظ برق خراب باشد، مسلما یخچال روشن نمی شود.

در چنین شرایطی شما به یک مشاور حرفه ای نیاز دارید که کمک کند تا بدون اینکه نیاز باشد تعمیر یخچال کنوود را انجام دهید، خودتان مشکل ایجاد شده را به بهترین شکل برطرف نمایید. برای این منظور نیز می توانید بر روی کمک نمایندگی تعمیرات کنوود حساب کنید.

در واقع یکی از خدمات که این مرکز ارائه می کند، مشاوره رایگان به صورت تلفنی و آنلاین جهت برطرف کردن خرابی های بسیار ساده است که از طریق گزارش ارائه شده توسط مشتری متوجه سطحی بودن عیب می شویم.

پس همان گونه که متوجه شدید وقتی با مشکلی در یخچال کنوود مواجه گشتید اصلا نگران نباشید. تلفن را بردارید و با نمایندگی تعمیرات کنوود که در نزدیکی محل زندگی شما حضور دارد تماس بگیرید و سعی کنید گزارش دقیقی از آنچه در یخچال بروز کرده است به کارشناسان ما بدهید تا بهتر بتوانند برای نیاز یا عدم نیاز به تعمیر یخچال کنوود تصمیم‌ گیری کنند.

 1669