1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات کنوود اندیشه

17 بازدید
خدمات نمایندگی تعمیرات کنوود اندیشه

نمایندگی تعمیرات کنوود در اندیشه

نمایندگی تعمیرات کنوود اندیشه با داشتن تیم های متخصص در زمینه سرویس و تعمیرات محصولات کنوود از جمله لباسشویی، یخچال، ماکروفر و دیگر محصولات خانگی این برند بزرگ سبب شده است جهت تعمیرات نیازی به تعمیرکاران محلی و مراکز غیرمتخصص نداشته باشید.

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

در تمامی وسایل خانگی مانند یخچال، لبایشویی و ماکروفر قطعات بسیار زیاد مکانیکی و الکتریکی به کار برده شده است. و در زمان تعمیر قطعا نیاز به برخی از این قطعات پیدا خواهیم کرد. چگونه می توانیم قطعات اصلی را پیدا کنیم؟! آیا این قطعات دارای ضمانت هستند؟! چگونه متوجه می شویم قطعات فابریک و اصلی می باشند یا اینکه فیک و بدلی هستند؟!

نمایندگی تعمیرات کنوود اندیشه با داشتن یک انبار بزرگ شامل کلیه قطعات مصرفی و تعمیری انواع یخچال ها، ماکروفرها و لباسشویی های کنوود در تمامی مدل های موجود نیاز ما را از گشت و گذار کسالت آور در بازار جهت خرید قطعه و همچنین اصلی بودن قطعات راحت کرده است. کافیست جهت مشاوره رایگان و بهره مندی از مزایا و خدمات این نمایندگی با آنان تماس بگیریم.

نمایندگی تعمیرات کنوود اندیشه

نمایندگی تعمیرات کنوود اندیشه

شماره تماس نمایندگی تعمیرات کنوود در اندیشه

09120305004

 

این نمایندگی با داشتن تیم های مجرب و کارآموز که توسط خود کنوود دوره دیده اند تمامی نیازهای تعمیراتی انواع یخچال های کنوود از جمله یخچال های تکی، دو قلو، کمبو، ساید بای ساید؛ تعمیر انواع ماکروفرهای کنوود و همچنین تعمیر انواع لباس شویی های درب بالا و درب جلو کنوود را جوابگو هستند.

حضور نفرات متخصص از جمله مهندسین مکانیک و الکترونیک و همچنین تکنسین های فنی تجربه دار در نمایندگی تعمیرات کنوود سبب شده است در زمان تعمیرات وسایل خانگی، عیب یابی دقیقی توسط ابزار آلات پیشرفته و هوشمندی که از طرف کنوود در اختیار دارند انجام شود. این عیب یابی دقیق و استفاده از ابزارآلات های مخصوص بازکردن و مونتاژ محصولات به این دلیل است که برای قطعات و قسمت های دیگر مشکلی ایجاد نشود. حال در کدام تعمیرگاه غیرمتخصص می توانیم وسایل باز کردن ماشین لباسشویی درب از جلوی کنوود را بیابیم؟!

شرکت کنوود یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع لوازم خانگی می باشد. این شرکت که در اروپا مستقر شده است توانسته است با سیاست هایی که اتخاذ کرده همواره حقوق مشتریان خود را به نحو احسن به انجام برساند. از جمله حقوق مشتریان داشتن مکان هایی برای عرضه خدمات پس از فروش می باشد. یکی از این مراکز خدماتی و تعمیرگاهی به این محصولات، نمایندگی تعمیرات کنوود در اندیشه می باشد. اما در این نمایندگی چه خبر است؟!

خدمات نمایندگی تعمیرات کنوود اندیشه

در صورتی که از محصولات خانگی کنوود استفاده می کنید و دستگاه شما به هردلیلی نقص فنی پیدا کرده است و می خواهید آنرا مجددا تعمیر و از آن استفاده کنید. کافیست با این نمایندگی تماس بگیرید تا خدمات زیر شامل حالتان شود:

·       پشتیبانی 24 ساعته و در دسترس بودن تیم های متخصص

·       عدم نیاز به انتقال وسیله ی خود به تعمیرگاه، تیم متخصصین در کمترین زمان ممکن در آدرس شما حاضر می شوند و وسیله ی شما را با بالاترین کیفیت ممکن تعمیر، سرویس و راه اندازی می کنند.

·       بهرمندی شما از مشاوره رایگان در خصوص قطعات

·       انجام گارانتی بر روی کلیه قطعات تعویضی و حتی قطعات تعمیری

·       داشتن انباری پر از قطعات، فکر از کار افتادگی دستگاهتان را از سرتان بیرون کنید.

خدمات نمایندگی تعمیرات کنوود اندیشه

خدمات نمایندگی تعمیرات کنوود اندیشه

مزایای استفاده از نمایندگی تعمیرات کنوود

بهترین مزیتی که می توان از نمایندگی تعمیرات کنوود در اندیشه برد این است که این مرکز سرویس دهی و تعمیرات توسط خود کنوود برپا شده است. تا مشتریان خود را همواره راضی نگه دارد.

1- وجود پرسنل مجرب، متعهد و متخصص

2- انجام عیب یابی دقیق بر روی محصول شما در کمترین زمان ممکن

3- بهره مندی از ابزارآلات پیشرفته که سبب می شود زمان اختصاص یافته به تعمیرات خیلی سریع به اتمام برسد.

4- حضور به موقع در آدرس شما، بدلیل قرارگیری محل نمایندگی در مرکز شهر اندیشه

5- قیمت تمام شده توسط نمایندگی به مراتب کمتر از تعمیرکاران محلی می باشد.

6- این نمایندگی عضو انجمن صنفی تعمیرات لوازم خانگی می باشد.

مراحل نمایندگی تعمیرات کنوود

جهت استفاده از خدمات و مزایای نمایندگی کافیست با نمایندگی تماس بگیرید. مدل محصول، مشکل آن و آدرس خود را به نمایندگی بدهید. اندکی صبر تا رسیدن تیم تعمیرات متخصص به منزل شما سپس انجام تعمیرات در کمترین زمان ممکن با بالاترین حد کیفیت و پس از آن راه اندازی مجدد دستگاهتان توسط نمایندگی.

 1669