1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

142 بازدید
تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

تعمیر ماکروفر کنوود در کرج را فقط از نمایندگی کنود کرج بخواهید. ماکروفر کنود این وسیله مهم و کارآمد ممکن است به علت های مختلفی نیاز به تعمیر پیدا کند. با توجه به کمیاب بودن قطعات اصلی ماکروفر کنوود و همچنین ماهر نبودن تعمیرکاران محلی لازم است تعمیر ماکروفر کنوود خود را به نمایندگی بسپاریم.

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

ماکروفرها جز یکی از لوزام لوکس آشپزخانه ها به حساب می آید. شرکت کنوود نیز به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده های محصولات لوازم خانگی از ماکروفرها مدل های متنوعی تولید کرده است. شرکت کنوود به دلیل داشتن تعداد زیادی مدل های گوناگون ماکروفر، از قطعات گوناگونی در این وسیله استفاده کرده و به همین دلیل هر نوع ماکروفر دارای تعداد زیادی قطعه متفاوت نسبت به ماکروفر دیگر می باشد. مردم خونگرم و عزیر شهرستان کرج در صورت بروز هرگونه مشکل برای ماکروفر خود لازم است با نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج تماس برقرار کنید.

وجود مراکز خدماتی کنوود در شهرهای مختلف کشورمان سبب شده است مردم عزیزمان نه تنها در وقت بلکه در هزینه ها هم صرفه جویی کنند. شرکت کنوود اولین حق مشتریان خود یعنی برپا کردن مراکز تعمیراتی را به جا آورده است.

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

 

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

مراحل تعمیر ماکروفر کنوود کرج

 

در صورت که ماکروفر کنود خود را خراب شده می بینید نیازی نیست آنرا به جایی ببرید و یا تعمیر آن را به تعمیرکاران محلی و غیرمجاز بسپارید. تنها کافیست شماره نمایندگی تعمیرات ماکروفر در کرج را بگیرید و پس از دادن اطلاعات در خصوص مشکل مربوطه و اخذ مشورت و راهنمایی کافی از آنان، آدرس خود را نیز به کارشناس مربوطه بدهید. پس از اندک زمانی تیمی با تجهیزات مجهز از طرف نمایندگی در محل آدرس شما حضور می یابند و با پیشرفته ترین ابزارآلات و قطعات اصلی و فابریک نسبت به تعمیر ماکروفر اقدام می کنند.

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود کرج

 

تعمیر ماکروفر کنوود عظیمیه
تعمیر ماکروفر کنوود اسلام آباد
تعمیر ماکروفر کنوود شهرک کلاک
تعمیر ماکروفر کنوود خلج آباد
تعمیر ماکروفر کنوود شهرک بنفشه
تعمیر ماکروفر کنوود سرحد آباد
تعمیر ماکروفر کنوود فردیس
تعمیر ماکروفر کنوود ملارد
تعمیر ماکروفر کنوود بلوار ارم
تعمیر ماکروفر کنوود بلوار دریا
تعمیر ماکروفر کنوود مهرشهر
تعمیر ماکروفر کنوود گوهر دشت
تعمیر ماکروفر کنوود شاهین ویلا
تعمیر ماکروفر کنوود شهرک ظفر
تعمیر ماکروفر کنوود میانجاده
تعمیر ماکروفر کنوود شهرک اوج
تعمیر ماکروفر کنوود بلوار باغستان
تعمیر ماکروفر کنوود جهانشهر
تعمیر ماکروفر کنوود دهقان ویلا
تعمیر ماکروفر کنوود منظریه
تعمیر ماکروفر کنوود وحدت
تعمیر ماکروفر کنوود انبار نفت
تعمیر ماکروفر کنوود حافظیه
تعمیر ماکروفر کنوود کیانمهر
تعمیر ماکروفر کنوود اندیشه
تعمیر ماکروفر کنوود آق تپه
تعمیر ماکروفر کنوود محمد شهر

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر ماکروفر کنوود در کرج تماس حاصل فرمائید

 

مزایای تعمیر ماکروفر کنوود در نمایندگی کرج

 

ماکروفرهای کنوود دارای قطعات بسیاری از جمله ریل زیر بشقاب، موتور گردان، مگنترون، دیود، خازن، سینی، لامپ، دیود و غیره می باشند. هر کدام از این قطعات ممکن است دچار مشکل شوند و یا نیاز به تعویض پیدا کنند بنابراین لازم است ما از نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج بخواهیم ماکروفرمان را تعمیر کند.

این قطعات در صورتی که توسط نمایندگی تعمیر و یا تعویض شوند می توان ماکروفر شما را مجددا به کار اندازد زیرا کلیه قطعات استفاده شده در نمایندگی اورجینال و فابریک می باشند و از خود کنوود تهیه شده است و این قطعات نه تنها بهبودی را به ماکروفر برمی گردانند بلکه هزینه ها نیز کمتر می شود.

کاهش هزینه ها به این صورت می باشد که تیم متخصص اعزامی تنها و تنها قطعات معیوب را تعمیر و در صورت نیاز تعویض می کنند و با ابزارآلات مجهزی که در اختیار دارند مشکلی را برای دیگر قطعات به وجود نمی آورند همچنین این قطعات بدون واسطه در اختیار نمایندگی قرار گرفته است. لذا استفاده از نمایندگی تعمیر ماکروویو کنوود در کرج یعنی بهره مندی از صرفه اقتصادی.

فکر کنید خسته از محل کار برگشته اید و میخواهید ناهار و یا شام خود را گرم کنید. اما در این لحظه ماکروفر شما کار نمی کند شما با تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر در کرج در طول شبانه روز پس از اندک زمانی تیم اعزامی را درب منزل خود مشاهده می کنید و در سریعترین زمان ممکن ماکروفر خود را سالم تحویل می گیرید و می توانید از غذای خود لذت ببرید.

 

مزایای تعمیر ماکروفر کنوود در نمایندگی کرج

مزایای تعمیر ماکروفر کنوود در نمایندگی کرج

 

خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود در کرج

 

i)       رفتار شایسته و برخورد کارشناسانه ی تیم اعزامی تعمیرات ماکروفر توسط نمایندگی یکی دیگر از حسن ها و خدمات نمایندگی می باشد.

ii)     پشتیبانی و خدمات پس از فروش فوق العاده ایی که توسط نمایندگی ارایه می گردد را در هیچ یک از مراکز تعمیراتی متفرقه مشاهد نمی کنید. گارنتی کردن قطعه ی تعمیری و یا تعویضی تنها توسط نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود در کرج انجام می شود.

iii)   مشاوره رایگان در خصوص نحوه ی استفاده ی درست از محصول و راه اندازی ماکروفر پس از سرویس از وظایف تیم تعمیراتی می باشد.

iv)   داشتن قطعات اورجینال از جمله مگنترون (کار مگنترون تبدیل انرژی الکترکی به اشعه های رادیویی می باشد) که مهمترین قسمت ماکروفر می باشد جزیی از خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر کرج می باشد.

 

چرا داخل ماکروفر کنوود دود تشکیل شده است؟

 

ممکن است این مشکل برای شما نیز به وجود بیاید که یک روز ماکروفر را روشن کنید؛ مواد غذایی را داخل آن بگذارید و در عرض چند ثانیه شاهد تشکیل دود در محفظه داخلی ماکروفر باشید. قطعاً در اولین قدم باید سریعاً دستگاه را از برق بکشید چون باید حدس را بر این بگذاریم که ممکن است اتصالات داخلی ماکروفر در حال سوختن باشند و اگر جریان برق را قطع نکنیم، کل دستگاه می سوزد. پس ابتدا ماکروفر را از برق جدا کرده و سپس درب آن را باز کنید.

باید محفظه داخلی به طور کامل کنترل شود. اگر از قبل مواد غذایی بر روی سینی ماکروفر باقی مانده باشد یا اگر حجم غذا در داخل ظرف زیاد بوده و سرریز شده باشد، در اثر سوختن مواد غذایی، دود زیادی در داخل محفظه تشکیل می شود.

در چنین شرایطی هیچ خطری دستگاه را تهدید نمی ‌کند. باید غذا را از داخل ماکروفر خارج کنید، سینی آن را به طور کامل تمیز نمایید و سپس آن را در داخل دستگاه بگذارید. اما اگر علائم سوختگی مواد غذایی را مشاهده نمی کنید، قطعاً این دود به دلیل اتصالی برق در وسیله رخ داده و شما باید با نمایندگی تعمیرات کنوود کرج تماس بگیرید تا تعمیرکارانی که در زمینه عیب یابی و تعمیر ماکروفر کنوود در کرج تخصص بسیار بالایی دارند، به منزل شما مراجعه کرده و بررسی نمایند که علت تشکیل این دود چیست و هر چه زودتر عیب یابی انجام گیرد. در این صورت قطعا شدت خرابی کمتر خواهد بود.

البته چون ماکروفر یک دستگاه بسیار کوچکی است، بنابراین در صورتی که تمایل داشته باشید، خود شما می توانید به نمایندگی مراجعه کرده و دستگاه را به مرکز بیاورید. هیچ ممانعتی برای شما وجود ندارد. ما طبق نظر شما عمل می‌کنیم تا بتوانید در کوتاه‌ ترین زمان ممکن وسیله را تحویل بگیرید.

 1669