نمایندگی تعمیرات کنوود در تبریز

نمایندگی تعمیرات کنوود در تبریز یکی از با تجربه ترین و پیشرفته ترین نمایندگی های محصولات کنوود در ایران می باشد. این نمایندگی با داشتن پرسنل متعد و مجرب همواره توانسته است در تعمیرات محصولات کنوود نقش مهمی را در تبریز و شهرهای اطراف بردارد.

نمایندگی تعمیرات کنوود در تبریز با داشتن تیم های متخصص برای تعمیرات لوازم خانگی از جمله انواع یخچال ها، انواع لباسشویی ها و ماکروفرها و همچنین با داشتن انباری با قطعات اصلی و اورجینال خیال کنوود دوستان تبریزی را برای بهره مندی از خدمات پس از فروش راحت کرده است.

نمایندگی تعمیرات کنوود در تبریز
نمایندگی تعمیرات کنوود در تبریز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات کنوود در تبریز

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس نمایندگی تعمیرات کنوود در تبریز

۰۴۱۳۳۳۲۴۰۹۱

شماره تلگرام : 09050527732

آدرس دفتر  : یاغچیان اول خیابان توحید نبش شفای ۲

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

شرکت کنوود یکی از بزرگترین و باتجربه ترین و البته به روزترین شرکت های تولید کننده ی لوازم خانگی می باشد. این شرکت توانسته است طیف وسیعی از بازار کشورمان را به خود اختصاص دهد. انواع یخچال های ساید باید ساید، دو قلو، درب فرانسوی، انواع لباسشویی های موتور ساده و اینورتر، تسمه ایی و کوپل مستقیم و ماکروفرهای مختلف جزیی از محصولات این تولید کننده هستند.

اکثر وسایل خانگی جزیی از لوازم برقی و مکانیکی به حساب می آیند. می دانیم که هر قطعه درای عمر مفیدی می باشد و پس از گذشت مدت زمانی فرسوده می شود، همچنین بسیاری از عوامل دیگر از جمله کاهش و یا افزایش ولتاژ برق ورودی و یا نفوذ آب به داخل مدارات و حتی ضربه خوردن سبب می شود که وسیله ی مورد نظر دچار از کار افتادگی و نیاز به سرویس داشته باشد.

محصولات با کیفیت شرکت کنوود نیز و هر برندی دیگر از این مستثنی خارج نیستند و امکان پیش آمدن هر مشکلی برای آنها وجود دارد. اما کنوود در این زمینه بسیار با تجربه عمل کرده است. کنوود با برپایی نمایندگان تعمیرات کالاهای خانگی در اکثر نقاط کشورمان خیال طرفداران خود را، حتی در زمان سرویس محصولاتش راحت نموده است. یکی از بهترین این نمایندگی ها، نمایندگی تعمیرات کنوود در تبریز می باشد.

 مراحل ثبت محصول معیوب در نمایندگی

نمایندگی های کنوود تبریز دارای یکی از پیشرفته ترین سیستم های ثبت کالاها می باشد. در این نمایندگی با بودن متصدیان مجرب نگرانی ای برای کالای معیوبمان وجود نخواهد داشت. جهت برقراری با نمایندگی کافیست تنها شماره ی آن ها را داشته باشیم.

پس از برقراری تماس با نمایندگی تعمیرات کنوود در تبریز ، متصدی نمایندگی نوع محصول و عیبی که توسط شما دیده شده است را از شما می پرسد و سپس آدرس شما را اخذ می کند. سپس تیم متخصص، لوازم خانگی شما را با توجه به نوع محصول (یخچال، ماکروفر، لباسشویی و …) به آدرس شما ارسال می کند.

با توجه به موقعیت مکانی نمایندگی تبریز در مرکز شهر حضور تیم اعزامی در کمترین زمان ممکن رخ می دهد و با تجهیزات پیشرفته ایی که در اختیار دارند در حداقل زمان با بالاترین کیفیت موجود کالای شما را سرویس و دوباره راه اندازی می کنند.

 مراحل ثبت محصول معیوب در نمایندگی
مراحل ثبت محصول معیوب در نمایندگی

مزایای استفاده از نمایندگی تعمیرات کنوود در تبریز

بهره مندی از مزایای نمایندگی کنوود سبب شده است دیگر در این شهر کنوود دوستان مشکلی برای تعمیرات کالایشان نداشته باشند و همواره از کنوود راضی باشند.

ارسال تیم متخصص: تیم اعزامی توسط نمایندگی متشکل از گرو های با تجربه و تکنسین های ماهر و دوره دیده با محصولات کنوود می باشد که در کمترین زمان ممکن در آدرس شما حاضر می شوند.

قطعات اصلی و فابریک: داشتن انباری پر از قطعات فابریک و اورجینال سبب می شود نگرانی ایی برای کالای خریداری شده نداشته باشیم.

قیمت تمام شده: با توجه به اینکه نمایندگی اجناس مورد نیاز را مستقیما از خود کنوود تهیه می کند و در این بین واسطه ایی وجود ندارد و همچنین دارای مجوزهای لازم از سازمان تعزیرات و جزیی از صنف تعمیرات لوازم خانگی می باشد هزینه ی تمام شده ی تعمیرات محصولات کنوود در این نمایندگی بسیار پایین تر از تعمیرکاران محلی و مراکز غیرمتخصص است.

خدمات نمایندگی کنوود در تبریز

از جمله خدمات نمایندگی تعمیرات کنوود تبریز می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

1- داشتن پشتیبانی بلند مدت از قطعه و یا قطعات تعمیری و یا تعویضی

2- برقرای خدمات پس از فروش پس از نصب قطعات و تعمیر آن ها در همان محل شما

3- پشتیبانی 24 ساعته و در دسترس بودن تیم نمایندگی

نمایندگی تعمیرات کنوود در تبریز
  • نمایندگی تعمیرات کنوود در تبریز
5

خلاصه

این مطالب در خصوص نمایندگی تعمیرات کنوود در تبریز و خدمات و مزایایی که این نمایندگی دارد می باشد. در تبریز خیال کنوود داران همیشه راحت است.